• 72°

Scoreboard

Spring schedule
Major League Baseball
Spring Training Standings
AMERICAN LEAGUE
W    L    Pct.
Kansas City    4    0    1.000
Boston    6    1    .857
Detroit    5    1    .833
New York    5    1    .833
Houston    5    2    .714
Chicago    4    2    .667
Cleveland    4    2    .667
Tampa Bay    4    3    .571
Minnesota    3    3    .500
Los Angeles    3    3    .500
Oakland    2    3    .400
Toronto    2    4    .333
Seattle    2    4    .333
Texas    1    3    .250
Baltimore    1    5    .167
NATIONAL LEAGUE
W    L    Pct.
Milwaukee    5    1    .833
Chicago    4    1    .800
Miami    4    1    .800
St. Louis    3    3    .500
New York    3    3    .500
San Diego    3    3    .500
Arizona    3    4    .429
San Francisco    2    3    .400
Colorado    2    4    .333
Los Angeles    2    4    .333
Atlanta    1    4    .200
Washington    1    4    .200
Philadelphia    1    5    .167
CINCINNATI    1    5    .167
Pittsburgh    0    4    .000
Wednesday’s Games
Detroit 9, N.Y. Yankees 6
N.Y. Mets 6, Atlanta 4
Boston 4, Pittsburgh 3
St. Louis 10, Baltimore 9
Tampa Bay 3, Minnesota (ss) 1
Miami 3, Washington 1
Minnesota (ss) 4, Houston 2
Toronto 7, Philadelphia 1
Kansas City 3, CINCINNATI 2
Chicago Cubs 7, Oakland 5
San Francisco 10, Milwaukee 10
Cleveland (ss) 4, Seattle 2
Chicago White Sox 5, Texas 4
Colorado 9, Arizona 3
San Diego 10, L.A. Dodgers 5
Cleveland (ss) 15, L.A. Angels 3
Thursday’s Games
Atlanta (ss) vs. Detroit at Lakeland, Fla., 1:05 p.m.
Baltimore vs. Tampa Bay at Port Charlotte, Fla., 1:05 p.m.
Boston vs. Houston at West Palm Beach, Fla., 1:05 p.m.
Minnesota vs. St. Louis at Jupiter, Fla., 1:05 p.m.
N.Y. Yankees vs. Philadelphia at Clearwater, Fla., 1:05 p.m.
Toronto vs. Pittsburgh at Bradenton, Fla., 1:05 p.m.
Washington vs. Atlanta (ss) at Kissimmee, Fla., 1:05 p.m.
Miami vs. N.Y. Mets at Port St. Lucie, Fla., 1:10 p.m.
Chicago White Sox vs. CINCINNATI at Goodyear, Ariz., 3:05 p.m.
Cleveland vs. L.A. Dodgers at Glendale, Ariz., 3:05 p.m.
Colorado vs. Chicago Cubs at Mesa, Ariz., 3:05 p.m.
L.A. Angels vs. San Francisco at Scottsdale, Ariz., 3:05 p.m.
San Diego vs. Texas (ss) at Surprise, Ariz., 3:05 p.m.
Texas (ss) vs. Oakland at Mesa, Ariz., 3:05 p.m.
Kansas City vs. Seattle at Peoria, Ariz., 3:10 p.m.
Milwaukee vs. Arizona at Scottsdale, Ariz., 3:10 p.m.
Friday’s Games
Atlanta vs. N.Y. Yankees at Tampa, Fla., 1:05 p.m.
Boston vs. St. Louis at Jupiter, Fla., 1:05 p.m.
Miami vs. Detroit at Lakeland, Fla., 1:05 p.m.
Philadelphia vs. Tampa Bay at Port Charlotte, Fla., 1:05 p.m.
Pittsburgh vs. Baltimore at Sarasota, Fla., 1:05 p.m.
Toronto vs. Minnesota at Fort Myers, Fla., 1:05 p.m.
Washington vs. N.Y. Mets (ss) at Port St. Lucie, Fla., 1:10 p.m.
CINCINNATI vs. San Francisco at Scottsdale, Ariz., 3:05 p.m.
L.A. Dodgers vs. Chicago White Sox at Glendale, Ariz., 3:05 p.m.
Seattle vs. Milwaukee at Phoenix, 3:05 p.m.
Texas vs. Cleveland at Goodyear, Ariz., 3:05 p.m.
Arizona vs. Colorado at Scottsdale, Ariz., 3:10 p.m.
Chicago Cubs vs. L.A. Angels at Tempe, Ariz., 3:10 p.m.
Kansas City vs. San Diego at Peoria, Ariz., 3:10 p.m.
N.Y. Mets (ss) vs. Houston at West Palm Beach, Fla., 6:05 p.m.

Reds’ boxscore
WEDNESDAY’S GAME
Royals 3, Reds 2
Cincinnati                    Milwaukee
ab    r    h    bi            ab    r    h    bi
Sh.Long 2b    3    1    1    0    A.Grdon dh    2    0    0    0
B.Trhan ss    1    0    0    0    Mondesi ph    2    0    0    0
Gsselin 3b    2    0    0    0    Escobar ss    3    0    2    0
Elzalde ph    2    0    1    0    C.Vllot c    2    0    1    0
J.Wnker lf    1    0    0    1    E.Mejia pr    0    1    0    0
Kvlehan ph    2    0    0    0    S.Perez c    3    0    1    1
Msoraco c    2    0    0    0    J.Lopez pr    1    0    0    0
To.Cruz c    2    0    0    0    J.Soler lf    2    0    0    0
Schbler cf    2    1    1    0    Arteaga 3b    2    0    2    1
Wlliams cf    1    0    0    0    Collins cf    2    1    1    0
A.Dvall dh    2    0    1    0    Te.Gore lf    1    0    0    0
Herrera ph    1    0    0    0    Strling rf    2    0    0    0
N.Snzel ss    2    0    0    0    Orlando rf    2    0    1    0
Sweeney 2b    1    0    0    0    S.Denez 1b    2    0    0    0
P.Ervin rf    2    0    2    1    N.Lopez ss    2    0    0    0
A.Aqino rf    1    0    0    0    R.Goins 2b    2    0    1    0
B.Dixon 1b    2    0    0    0    H.Dzier 1b    1    0    1    0
Br.Bell 3b    1    0    0    0    C.Asche 3b    1    1    1    1
Dws Jr. cf    1    0    0    0
Totals    30    2    6    2    Totals    33    3    11    3

Cincinnati        100    010    000    =    2
Kansas City        010    010    001    =    3

E—Asche (1). DP—Cincinnati 1, Kansas City 1. LOB—Cincinnati 2, Kansas City 12. 2B—Vallot (1), Perez (1), Orlando (4). CS—Ervin (1). SF—Winker (1).
IP    H    R    ER    BB    SO
Cincinnati
Romano    2 2-3    4    1    1    1    4
Mantiply    1-3    1    0    0    0    1
Brice    1    0    0    0    0    0
Perez BS, 0-1    1    1    1    1    2    0
Crockett    1    1    0    0    1    1
Quackenbush    1    1    0    0    0    2
Reed L, 0-3    1 1-3    3    1    1    1    1
Kansas City
Skoglund    2    1    1    0    0    1
Almonte    2    1    0    0    0    1
Griffin    1    3    1    1    0    0
Lenik    2    1    0    0    0    1
Sparkman    1    0    0    0    0    1
Machado W, 1-0    1    0    0    0    0    1
HBP—by—Perez (Gordon).
Umpires—Home, Ryan Additon; First, Mike Muchlinski; Second, Mark Ripperger; Third, Nic Lentz.
T—2:33. A—3,006

NBA standings
National Basketball Association
EASTERN CONFERENCE
Atlantic Division
W    L    Pct    GB
Toronto    43    17    .717    —
Boston    44    19    .698         1/2
Philadelphia    32    27    .542    10 1/2
New York    24    38    .387    20
Brooklyn    20    42    .323    24
Southeast Division
W    L    Pct    GB
Washington    36    26    .581    —
Miami    32    29    .525      3 1/2
Charlotte    28    34    .452      8
Atlanta    19    43    .306    17
Orlando    18    43    .295    17 1/2
Central Division
W    L    Pct    GB
Cleveland    36    24    .600    —
Indiana    34    27    .557      2 1/2
Milwaukee    33    28    .541      3 1/2
Detroit    29    32    .475      7 1/2
Chicago    20    41    .328    16 1/2
WESTERN CONFERENCE
Southwest Division
W    L    Pct    GB
Houston    47    13    .783    —
San Antonio    36    26    .581    12
New Orleans    35    26    .574    12 1/2
Dallas    19    42    .311    28 1/2
Memphis    18    42    .300    29
Northwest Division
W    L    Pct    GB
Minnesota    38    26    .594    —
Portland    35    26    .574    1 1/2
Oklahoma City    35    27    .565    2
Denver    33    28    .541    3 1/2
Utah    31    30    .508    5 1/2
Pacific Division
W    L    Pct    GB
Golden State    48    14    .774    —
L.A. Clippers    32    27    .542    14 1/2
L.A. Lakers    26    34    .433    21
Phoenix    19    44    .302    29 1/2
Sacramento    18    43    .295    29 1/2
Tuesday’s Games
Charlotte 118, Chicago 103
Cleveland 129, Brooklyn 123
Miami 102, Philadelphia 101
Washington 107, Milwaukee 104
Portland 116, Sacramento 99
L.A. Clippers 122, Denver 120
Wednesday’s Games
Detroit 110, Milwaukee 87
Toronto 117, Orlando 104
Atlanta 107, Indiana 102
Boston 134, Charlotte 106
Golden State 109, Washington 101
Phoenix 110, Memphis 102
New Orleans 121, San Antonio 116
Oklahoma City at Dallas, 8:30 p.m.
Houston at L.A. Clippers, 10:30 p.m.
Thursday’s Games
L.A. Lakers at Miami, 7:30 p.m.
Philadelphia at Cleveland, 8 p.m.
Brooklyn at Sacramento, 10 p.m.
Minnesota at Portland, 10:30 p.m.
Friday’s Games
Charlotte at Philadelphia, 7 p.m.
Detroit at Orlando, 7 p.m.
Golden State at Atlanta, 7:30 p.m.
Dallas at Chicago, 8 p.m.
Denver at Memphis, 8 p.m.
Indiana at Milwaukee, 8 p.m.
Toronto at Washington, 8 p.m.
Oklahoma City at Phoenix, 9 p.m.
Minnesota at Utah, 10:30 p.m.
New York at L.A. Clippers, 10:30 p.m.

NHL standings
National Hockey League
EASTERN CONFERENCE
Atlantic Division
GP    W    L    OT    Pts    GF    GA
Tampa Bay    64    43    17    4    90    228    172
Toronto    66    39    20    7    85    218    185
Boston    61    38    15    8    84    199    153
Florida    60    29    25    6    64    178    195
Detroit    63    26    27    10    62    166    185
Montreal    63    24    29    10    58    160    195
Ottawa    62    21    31    10    52    168    219
Buffalo    64    20    33    11    51    153    207
Metropolitan Division
GP    W    L    OT    Pts    GF    GA
Washington    64    36    21    7    79    198    191
Philadelphia    63    34    19    10    78    189    178
Pittsburgh    64    36    24    4    76    208    190
New Jersey    63    33    22    8    74    188    190
Columbus    63    32    26    5    69    168    175
Carolina    63    27    25    11    65    167    193
N.Y. Islanders    64    29    28    7    65    208    228
N.Y. Rangers    63    27    30    6    60    177    201
WESTERN CONFERENCE
Central Division
GP    W    L    OT    Pts    GF    GA
Nashville    62    39    14    9    87    202    160
Winnipeg    63    37    17    9    83    213    170
Minnesota    63    36    20    7    79    196    177
Dallas    63    36    23    4    76    186    164
St. Louis    65    35    26    4    74    178    173
Colorado    62    33    24    5    71    190    186
Chicago    63    27    28    8    62    178    179
Pacific Division
GP    W    L    OT    Pts    GF    GA
Vegas    63    41    17    5    87    218    173
San Jose    64    34    21    9    77    187    178
Los Angeles    64    35    24    5    75    184    158
Anaheim    64    31    21    12    74    176    178
Calgary    64    32    23    9    73    182    187
Edmonton    63    27    32    4    58    179    209
Vancouver    63    24    32    7    55    168    204
Arizona    62    18    34    10    46    148    205
NOTE: Two points for a win, one point for overtime loss..
Tuesday’s Late Games
San Jose 5, Edmonton 2
Los Angeles 4, Vegas 1
Wednesday’s Games
Buffalo 2, Tampa Bay 1, OT
Montreal 3, N.Y. Islanders 1
St. Louis 2, Detroit 1
Calgary at Colorado, 9:30 p.m.
N.Y. Rangers at Vancouver, 10 p.m.
Thursday’s Games
Carolina at Philadelphia, 7 p.m.
Pittsburgh at Boston, 7 p.m.
New Jersey at Florida, 7:30 p.m.
Tampa Bay at Dallas, 8:30 p.m.
Nashville at Edmonton, 9 p.m.
Minnesota at Arizona, 9 p.m.
Chicago at San Jose, 10 p.m.
Columbus at Los Angeles, 10:30 p.m.
Friday’s Games
Montreal at N.Y. Islanders, 7 p.m.
New Jersey at Carolina, 7:30 p.m.
Buffalo at Florida, 7:30 p.m.
Detroit at Winnipeg, 8 p.m.
Minnesota at Colorado, 9 p.m.
N.Y. Rangers at Calgary, 9 p.m.
Ottawa at Vegas, 10 p.m.
Nashville at Vancouver, 10 p.m.
Columbus at Anaheim, 10 p.m.

Tournaments
Conference Tournaments
Sunday, March 11
Times EDT
America East Conference
At Higher-Seeded Schools
First Round
Saturday, March 3
Maine at Vermont, 7 p.m.
UMass Lowell at Hartford or UMBC, TBA
New Hampshire at Hartford or UMBC, TBA
Stony Brook at Albany, 7 p.m.
Semifinals
Tuesday, March 6
Lowest-remaining seed at highest-remaining seed, 7 p.m.
Third-remaining seed at second-remaining seed, 7:30 p.m.
Championship
Saturday, March 10
Semifinal winners, 11 a.m.

Atlantic Sun Conference
At Higher-Seeded Schools
First Round
Monday, Feb. 26
Florida Gulf Coast 96, South Carolina Upstate 76
Jacksonville 87, Kennesaw St. 68
North Florida 80, NJIT 76
Lipscomb 89, Stetson 73 Semifinals
Thursday, March 1
Florida Gulf Coast vs. North Florida, 7 p.m.
Lipscomb vs. Jacksonville, 8 p.m.
Championship
Sunday, March 4
Semifinal winners, 3 p.m.

Big South Conference
First Round
Tuesday Feb. 27
Longwood 68, High Point 55
Charleston Southern 68, Presbyterian 51 At Kimmel Arena
Asheville, N.C.
Quarterfinals
Thursday, March 1
Radford vs. Longwood, 1 p.m.
Winthrop vs. Gardner-Webb, 3:30 p.m.
UNC Asheville vs. Charleston Southern, 7 p.m.
Campbell vs. Liberty, 9:30 p.m.
Semifinals
Friday, March 2
Radford-Longwood winner vs. Winthrop-Gardner-Webb winner, 6 p.m.
UNC Asheville-Charleston Southern winner vs. Campbell-Liberty winner, 8:30 p.m.
Championship
At Higher-Seeded School
Sunday, March 4
Semifinal winners, 1 p.m.

Big Ten Conference
At Madison Square Garden
New York
First Round
Wednesday, Feb. 28
Iowa vs. Illinois, 5:30 p.m.
Minnesota vs. Rutgers, 7:55 p.m.
Second Round
Thursday, March 1
Maryland vs. Wisconsin, Noon
Michigan vs. Iowa-Illinois winner, 2:25 p.m.
Penn State vs. Northwestern, 6:30 p.m.
Indiana vs. Minnesota-Rutgers winner, 8:55 p.m.
Quarterfinals
Friday, March 2
Michigan State vs. Maryland-Wisconsin winner, Noon
Nebraska vs. Michigan—Iowa-Illinois winner, 2:25 p.m.
Ohio State vs. Penn State-Northwestern winner, 6:30 p.m.
Purdue vs. Indiana—Minnesota-Rutgers winner, 8:55 p.m.
Semifinals
Saturday, March 3
Michigan State—Maryland-Wisconsin winner vs. Nebraska—Michigan—Iowa-Illinois winner, 2 p.m.
Ohio State—Penn State-Northwestern winner vs. Purdue——Minnesota-Rutgers winner, 4:30 p.m.
Championship
Sunday, March 4
Semifinal winners, 4:30 p.m.

Horizon League
At Little Caesars Arena
Detroit
First Round
Friday, March 2
Green Bay vs. Detroit, 5:30 p.m.
Cleveland State vs. Youngstown State, 8 p.m.
Second Round
Saturday, March 3
Wright State vs. Green Bay-Detroit winner, 5:30 p.m.
Northern Kentucky vs. Cleveland State-Youngstown State winner, 8 p.m.
Third Round
Sunday, March 4
UIC vs. Milwaukee, 5 p.m.
Oakland vs. IUPUI, 7:30 p.m.
Semifinals
Monday, March 5
Northern Kentucky—Cleveland State-Youngstown State winner vs. Oakland-IUPUI winner, 7 p.m.
Wright State—Green Bay-Detroit winner vs. UIC-Milwaukee winner, 9:30 p.m.
Championship
Tuesday, March 6
Semifinal winners, 7 p.m.

Metro Atlantic Athletic Conference
At The Times Union Center
Albany, N.Y.
First Round
Thursday, March 1
Monmouth vs. Saint Peter’s, 5 p.m.
Quinnipiac vs. Siena, 7:30 p.m.
Fairfield vs. Marist, 10 p.m.
Quarterfinals
Friday, March 2
Rider vs. Monmouth-Saint Peter’s winner, 7 p.m.
Canisius vs. Quinnipiac-Siena winner, 9:30 p.m.
Saturday, March 3
Niagara vs. Fairfield-Marist winner, 7 p.m.
Iona vs. Manhattan, 9:30 p.m.
Semifinals
Sunday, March 4
Rider—Monmouth-Saint Peter’s winner vs. Iona-Manhattan winner, 7 p.m.
Canisius—Quinnipiac-Siena winner vs. Niagara—Fairfield-Marist winner, 9:30 p.m. Championship
Monday, March 5
Semifinal winners, 7 p.m.

Missouri Valley Conference
At Scottrade Center
St. Louis
First Round
Thursday, March 1
Evansville vs. Northern Illinois, 7:05 p.m.
Missouri State vs. Valparaiso, 9:35 p.m.
Quarterfinals
Friday, March 2
Loyola of Chicago vs. Evansville-Northern Illinois winner, 1:05 p.m.
Drake vs. Bradley, 3:35 p.m.
Southern Illinois vs. Missouri State-Valparaiso winner, 7:05 p.m.
Illinois State vs. Indiana State, 9:35 p.m.
Semifinals
Saturday, March 3
Loyola of Chicago—Evansville-Northern Illinois winner vs. Drake-Bradley winner, 3:35 p.m.
Southern Illinois—Missouri State-Valparaiso winner vs. Illinois State-Indiana State winner, 6:05 p.m.
Championship
Sunday, March 4
Semifinal winners, 2:05 p.m.

Northeast Conference
At Higher-Seeded Schools
First Round
Wednesday, Feb. 28
CCSU at Wagner, 7 p.m.
Robert Morris at Mount St. Mary’s, 7 p.m.
Fairleigh Dickinson at St. Francis (Pa.), 7 p.m.
St. Francis (N.Y.) at LIU Brooklyn, 7 p.m.
Semifinals
Saturday, March 3
Lowest-remaining seed at highest-remaining seed, Noon or 2 p.m.
Third-remaining at second-remaining seed, Noon or 2 p.m.
Championship
Tuesday, March 6
Semifinal winners, 7 p.m.

Ohio Valley Conference
At The Ford Center
Evansville, Ind.
First Round
Wednesday, Feb. 28
Tennessee Tech vs. SIU Edwardsville, 7:30 p.m.
Tennessee State vs. Eastern Illinois, 10 p.m.
Second Round
Thursday, March 1
Jacksonville State vs. Tennessee Tech-SIU Edwardsville winner, 7:30 p.m.
Austin Peay vs. Tennessee State-Eastern Illinois winner, 10 p.m.
Semifinals
Friday, March 2
Murray State vs. Jacksonville State—Tennessee Tech-SIU Edwardsville winner, 8 p.m.
Belmont vs. Austin Peay—Tennessee State-Eastern Illinois winner, 10:30 p.m.
Championship
Saturday, March 3
Semifinal winners, 8 p.m.

Patriot League
At Higher-Seeded Schools
First Round
Tuesday, Feb. 27
Loyola (Md.) 82, Army 79
Lafayette 93, American U. 86 Quarterfinals
Thursday, March 1
Loyola (Md.) at Bucknell, 7 p.m.
Lafayette at Colgate, 7 p.m.
Navy vs. Holy Cross, 7 p.m.
Lehigh vs. Boston University, 7 p.m.
Semifinals
Sunday, March 4
Bucknell-Loyola (Md.) winner vs. Lehigh-Boston University winner, Noon or 2:30 p.m.
Colgate-Lafayette winner vs. Navy-Holy Cross winner, Noon or 2:30 p.m.
Championship
Wednesday, March 7
Semifinal winners, 7:30 p.m.

Southern Conference
At U.S. Cellular Center
Asheville, N.C.
First Round
Friday, March 2
The Citadel vs. VMI, 5 p.m.
Samford vs. Chattanooga, 7:30 p.m.
Quarterfinals
Saturday, March 3
UNC Greensboro vs. The Citadel-VMI winner, Noon
Mercer vs. Wofford, 2:30 p.m.
ETSU vs. Samford-Chattanooga winner, 6 p.m.
Furman vs. Western Carolina, 8:30 p.m.
Semifinals
Sunday, March 4
UNC Greensboro—The Citadel-VMI winner vs. Mercer-Wofford winner, 4 p.m.
ETSU—Samford-Chattanooga winner vs. Furman-Western Carolina winner, 6:30 p.m.
Championship
Monday, March 5
Semifinal winners, 9 p.m.

Summit League
At Denny Sanford PREMIER Center
Sioux Falls, S.D.
First Round
Saturday, March 3
South Dakota State vs. Western Illinois, 7 p.m.
South Dakota vs. Omaha, 9:30 p.m.
Sunday, March 4
Fort Wayne vs. North Dakota State, 7 p.m.
Denver vs. Oral Roberts, 9:30 p.m.
Semifinals
Monday, March 5
South Dakota State-Western Illinois winner vs. Fort Wayne-North Dakota State winner, 7 p.m.
South Dakota-Omaha winner vs. Denver-Oral Roberts winner, 9:30 p.m.
Championship
Tuesday, March 6
Semifinal winners, 9 p.m.

West Coast Conference
At Orleans Arena
Las Vegas
First Round
Friday, March 2
Loyola Marymount vs. Portland, 9 p.m.
Santa Clara vs. Pepperdine, 11:30 p.m.
Quarterfinals
Saturday, March 3
BYU vs. San Diego, 4 p.m.
San Francisco vs. Pacific, 6:30 p.m.
Gonzaga vs. Loyola Marymount-Portland winner, 10 p.m.
Saint Mary’s vs. Santa Clara-Pepperdine winner, 12:30 a.m.
Semifinals
Monday, March 5
Gonzaga—Loyola Marymount-Portland winner vs. San Francisco-Pacific winner, 9 or 11:30 p.m.
Saint Mary’s—Santa Clara-Pepperdine winner vs. BYU-San Diego winner, 9 or 11:30 p.m.
Championship
Tuesday, March 6
Semifinal winners, 9 p.m.

College scores
Wednesday’s College Basketball Scores
Big Ten Conference
First Round
Iowa 96, Illinois 87
Rutgers 65, Minnesota 54
Northeast Conference
First Round
Fairleigh Dickinson 84, St. Francis (Pa.) 75
LIU Brooklyn 73, St. Francis Brooklyn 50
Robert Morris 60, Mount St. Mary’s 56
Wagner 73, CCSU 61
Ohio Valley Conference
First Round
Tennessee Tech 60, SIU-Edwardsville 51

H.S. basketball
Ohio High School Athletic Association
Tuesday’s Boys’ Basketball Scores
Division II
Clyde 78, Ontario 64
Lexington 80, Galion 57
Lima Bath 64, Kenton 58
Lima Shawnee 60, Tol. Scott 43
Norwalk 42, Sandusky Perkins 33
Sandusky 70, Tiffin Columbian 38
Van Wert 58, Maumee 40
Wapakoneta 66, Napoleon 34
Cin. Taft 58, Cin. Hills Christian Academy 31
Cin. Woodward 59, Cin. Indian Hill 57, OT
Day. Carroll 35, St. Paris Graham 32, OT
Division IV
Cory-Rawson 43, McComb 40
Fremont St. Joseph 54, Vanlue 39
Rockford Parkway 59, Antwerp 53
New Boston Glenwood 80, Fairfield 66
Peebles 68, Mowrystown Whiteoak 50
South Webster 46, Racine Southern 44
Waterford 68, Willow Wood Symmes Valley 61, OT
Ansonia 59, Botkins 57
Cin. Gamble Montessori 61, Cin. SCPA 22
Ft. Loramie 67, Bradford 40
Legacy Christian 64, Yellow Springs 25
Ripley-Union-Lewis-Huntington 87, Cin. Hillcrest 23
Spring. Cath. Cent. 68, Newton Local 37